Biz Kimiz? / hpturkiyeservis Kimdir?​


Facebook-f


Twitter


Google-plus-g


Envelope

hpturkiyeservis, hp Hakkımızda ; hp Türkiye Servis

Türkiye’deki  tüm hp kullanıcılarına kesintisiz 24 saat kaliteli servis ve yedek parça hizmeti vermeyi amaçlamaktadır. hp dizüstü bilgisayar ve ultrabook modelleri, hp akıllı telefonlar, hp tablet bilgisayarlar, hp masaüstü bilgisayarlar ve iş istasyonları, hp marka sunucu, storage ve network sistemleri için gereken kurulum ve kullanım desteği, teknik servis hizmetleri, orijinal hp yedek parça temini ve tüm hp aksesuar ürünlerine hp Türkiye Servis üzerinden ulaşılabilmektedir. Ayrıca satın alınan tüm hp ürünleriyle ilgili garanti süresi ve kapsamı hakkındaki bilgiler de yine buradan edinilebilir.

hpturkiyeservis

hp Türkiye Servis, herkese hitabeden  çok çeşitli hp ürünleri arasından biri satın alındığında kurulumdan itibaren aranabilecek bir platformdur. Kurumsal ve bireysel tüm hp müşterilerinin satın almadan itibaren oluşabilecek tüm destek taleplerine cevap verebilmek, hp ürünlerinin üretimden kaynaklanan sorunlarını çözmek, kurulum desteği vermek, ürünlerdeki arızanın belirlenmesi ve çözüm yolları konusunda destek vermek, üründen daha fazla verim alabilmek gibi konularda sürekli kendini yenileyen hp Türkiye Servis, memnun müşteri portföyünü sürekli artırmaktadır.

Bireysel ve kurumsal hp müşterileri için oluşturulmuş, 7/24 aranabilen çağrı merkezi destek hattı, satın alınan tüm hp ürünleriyle ilgili kurulumdan itibaren bilgi alınabilecek bir servis hizmetidir. Kurumsal hp müşterileri için ayrıca özel müşteri temsilcisi de talep edilebilmektedir. Firmanızla yapılan hizmet sözleşmesi gereğince ihtiyacınız olan her türlü desteği hp Türkiye Servis size sunmaktadır. Kurumsal müşterilerin talepleri doğrultusunda iş istasyonları, network sistemleri, güvenlik ve depolama çözümleri gibi kapsamlı sistemlerin kurulumu ve çalıştırılması hp Türkiye Servis tarafından yapılmakta, gerektiğinde kurumsal müşterilere ürünlerle ilgili verimli kullanım bilgisi de verilmektedir.

Türkiye’nin her yerinden ücretsiz kargoyla gönderilen arızalı hp ürünleriyle ilgili sorunlar uzman teknik personel tarafından en kısa sürede çözümlenir. Ürünlerdeki sorun hakkında müşteri bilgilendirilir. Gerekirse orijinal yedek parça değişimi yapılarak tamir edilen ürün yine kargoyla teslim edilir.

hp teknik servis desteğini adresinizde de alabilirsiniz. Telefonla bildirdiğiniz teknik servis talepleriniz en kısa sürede cevaplanarak hp teknik servis personeli ev ya da iş yerinize gelerek ihtiyaç duyduğunuz servis hizmetini  sağlayacaktır.