Yeşilköy Hp Notebook Servisi

Yeşilköy Hp Servisi

Yeşilköy Hp Notebook Servisi, Yeşilköy Hp Laptop Servisi

Yeşilköy Hp Servisi ; İstanbul’un her ilçesine hizmet veren servisimiz, Hp notebook servis hizmetini evinize/iş yerinize kadar gelip teslim almak üzerine kurgulamıştır. Kapıda fiyatlandırma ve ürün teslim fişi verildikten sonra Hp notebook unuz teslim alınır. Teslim süresi 1-5 iş günü arasında değişerek size mümkün olan en hızlı ve en kaliteli hizmet verilmiş olur. Ürün tamiri bittikten sonra evinize ya da iş yerine teslim edilir. Cihaz yanınızda açılarak sorunun çözüldüğü teyit edilir. Bu aşamadan sonra ürün ödemesi yapılır. Yaptığımız ürünler garantimiz kapsamındadır. Yeşilköy Hp Servisimiz sizin için açılmış, işinde lider olmayı hedefleyen, sektörünü domine etmeyi amaçlayan bir işletmedir.

Her İlçede Bulabilirsiniz

Mobil servis ekiplerimiz sayesinde İstanbul’un her ilçesinden Hp ürününüzü kapıdan teslim alır. En kısa sürede tamiratını sağlayıp, size teslim ederiz. Sürekli büyümekte olan işletme modelimiz ile size hizmet kalitemizi her geçen gün arttırmaktayız.

İhtiyaç Duyan Herkesi Düşündük

Hp marka cihazlarınıza tam donanımlı teknik servisimizde bakım ve onarım hizmeti veriyoruz. Arızalı cihazlarınızı bize Yeşilköy içinde bulunan Aras, Yurt içi ve Sürat Kargo şubelerinden ulaştırabilirsiniz. Arızaya göre 3 ile 6 ay arasında değişen garanti vermekteyiz. Şirketimiz donanımlı servis laboratuvarı ve profesyonel kadrosu ile hizmetine devam etmekte. Hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için Hp Servisimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Güvenilir Hizmet ve Parça Garantisi

Hp notebooklarınız için değiştirdiğimiz veya onardığımız parçaların arkasındayız. Tüm parçalarımız arızaya göre 3 ile 6 ay arasında firmamızın garantisi kapsamındadır. 

Güvenli Kapıda Ödeme

Uyguladığımız ekonomik fiyatlarla güven çerçevesinde bir kez daha müşterilerimize sunmak isteriz. Bu doğrultuda geliştirdiğimiz müşteri eksenli politikamız gereği sizlere Kapıda ödeme avantajı sunuyoruz.

7/24 Hp Müşteri İletişim Merkezi

Türkiye’nin her yerinden, 7/24 Hp Servis Çağrı Merkezi’ni arayabilirsiniz,servis kaydınızı oluşturarak teknik servisi adresinize yönlendirilmesi sağlanır. Beklemeden, yorulmadan profesyonel hizmetten yararlanabilirsiniz.

Online Servis Kaydı

Online servis kaydı oluşturmak, size zaman kazandırır, ayrıca ücretsiz olduğu için bütçenizi de düşürür.

Diğer Servis Hizmetlerimiz

Hp Servisi, Diğer Hp cihazlarınız için de bizi arayabilir ya da online servis kaydı oluşturabilirsiniz.

Yeşilköy Hp Servisi

You May Also Like

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir